Nové vozidlá

Nový C4 Cactus

 

Značka Citroën odhaľuje Nový Citroën C4 Cactus, svoju novú ponuku kompaktného hatchbacku . C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom.
Nový Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s  tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s ultra vysokou úrovňou komfortu.

Citroën C4 Cactus ponúka 31 kombinácií personalizácie exteriéru s 9 farbami laku karosérie a 4 balíčkami Pack Color vytvorenými jemnými farebnými bodovými radmi.

Nový hatchback Citroën C4 Cactus predstavuje zásadnú etapu programu Citroën Advanced Comfort® so zavedením systému odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) v Európe a so zavedením sedadiel Advanced Comfort® v svetovej premiére. Ponúka tak nevídaný jazdný komfort, typický pre Citroën.
Vďaka svojim 12 jazdným asistentom a 3 technológiám konektivity umožňuje svojim cestujúcim ľahkú jazdu v uvoľnenej atmosfére.

Stiahnite si aktuálny cenníkAUTOTEAM HVIEZDOSLAVOVA 167

Nous localiser

Calculer l'itinéraire