Nové vozidlá

C4 Spacetourer

 

Energický dizajn

Kompaktná silueta nového Citroënu C4 Spacetourer evokuje energický štýl a zároveň kompaktnosť. Expresívnosť jeho prednej časti, jeho napäté línie, štylizovaný bočný profil, dynamika zadného pohľadu so svojimi slušivými a motorizovanými zadnými výklopnými dverami predznamenávajú novú éru.

 

Referenčný vnútorný priestor

Vďaka svojej novej architektúre nový Citroën C4 Spacetourer posúva ešte ďalej hranice vnútorného objemu a viacúčelovosť a pritom si zachováva svoju kompaktnosť! Jeho nevídané rozmery  spájajú kompaktnosť, zameranú na optimálnu obratnosť (D : 4,43m / š : 1,83m / V : 1,61 m) a príkladný vnútorný priestor s rekordným základným objemom batožinového priestoru (537 litrov).

 

Interiér v štýle loftu

Vycibrený a presvetlený interiér nového Citroënu C4 Spacetourer vám ponúka nové zážitky z cestovania. Vďaka jeho sériovo dodávanému panoramatickému čelnému sklu a jeho presklenej streche budete mať k dispozíciu maximálnu viditeľnosť a pocit slobody! S úrovňou výbavy Pack Lounge, ktorá poskytuje vodičovi masážne sedadlo a spolujazdcovi relax sedadlo s funkciou rozšíreného komfortu, si nepopierateľne vychutnáte exkluzivitu prvej triedy!

 

Intuitívna a konektívna technológia

Nový Citroën C4 Spacetourer má zabudovaný celý rad technológií prispievajúcich k vašej pohode pri riadení.  Ovládacie rozhranie je napríklad 100 % dotykové a 100 % intuitívne a obsahuje  7-palcový dotykový displej na ovládanie všetkých funkcií vozidla a 12-palcovú širokouhlú obrazovku, ktorá umožňuje zobraziť s vysokým rozlíšením všetky podstatné jazdné informácie.

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenník.AUTOTEAM HVIEZDOSLAVOVA 167

Nous localiser

Calculer l'itinéraire