Nové vozidlá

Nové Berlingo

 

Priestranný a pohodlný nový Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop® novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru.

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a hravé nové Berlingo existuje v 2 dĺžkach: štandardná veľkosť M má dĺžku 4,40 m, zatiaľ čo nová veľkosť XL dosahuje dĺžku 4,75 m.

Obidve siluety M a XL ponúkajú 5 alebo 7 miest na prepravu pasažierov.

Nový Citroën Berlingo využíva Citroën Advanced Comfort®. Vďaka komfortu svojich sedadiel, odpruženia a odhlučneniu na vysokej úrovni poskytuje optimálnu kvalitu jazdy, vďaka ktorej je každá cesta potešením, ktoré budete chcieť zdieľať s ostatnými.

Nový Citroën Berlingo Multispace vám pre väčší komfort a bezpečnosť ponúka 19 podporných prvkov riadenia.

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách si neváhajte stiahnuť aktuálny cenník.Akcia platí od 1. 1. 2019. Ponuka 6-ročnej záruky ZDARMA platí LEN pri financovaní cez ESSOX Finance s. r. o. (0%-ný lízing) a jedná sa o záruku Citroën EssentialDrive s limitom 60 000 km (nie pre LIVE). Využívanie služby 8-ročná asistencia je viazaná na bezplatnú registráciu. Ponuka ZIMNÉ PNEUMATIKY ZDARMA platí pre 1 sadu (4 ks), rozmer závisí od výbavy vozidla, značka pneumatík závisí od dostupnosti a jej voľba nie je možná (neplatí pre LIVE). Obrázky sú ilustračné.

AUTOTEAM HVIEZDOSLAVOVA 167

Nous localiser

Calculer l'itinéraire