Servis

Citroën FreeDrive

 

Zmluva Citroën Freedrive zabezpečí najlepšiu starostlivosť pre vaše vozidlo: všetky operácie pravidelnej údržby a výmena alebo oprava opotrebovateľných dielov sú kryté vašou zmluvou. A vaše vozidlo vám bude vždy odovzdané čisté po kompletnom vyčistení interiéru i exteriéru.

Zároveň bezplatne dostanete aj preventívnu prehliadku pred technickou kontrolou s diagnostikou potrebných prác, aby ste bez problémov prešli technickou kontrolou.

Zachováte si vašu mobilitu
Náhradné vozidlo vám bude k dispozícii, keď bude váš Citroën v našich servisoch na vykonanie operácií údržby.

Vaše vozidlo je kryté zárukou rovnako ako v prvý deň
Môžete využiť výmenu alebo opravu dielov označených za chybné (vrátane nutne vynaloženej práce) a k dispozícii je vám celá sieť Citroën.

Nikdy nebudete sami
Všade v Európe môžete využívať okamžitú pomoc prostredníctvom služby Citroën Assistance a to 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Môžete využiť rozšírenú pomoc v prípade vybitia batérie, straty kľúčov, natankovania chybného paliva alebo defektu. V prípade potreby vám bude prenajaté náhradné vozidlo. Aby ste mohli pokračovať v ceste, sú pripravené všetky možné riešenia: ubytovanie, lístky na vlak...

Vyberiete si podľa svojej potreby:
Dobu trvania vašej zmluvy: 24, 36, 48 alebo 60 mesiacov a k nej prislúchajúci limit najazdených kilometrov od 30000 do 150000 km (vaša zmluva končí dosiahnutím prvého z dvoch limitov, doby trvania zmluvy alebo počtu najazdených kilometrov). V prípade predaja vášho vozidla ešte pred uplynutím zmluvy, môžete vašu zmluvu prepísať na nového majiteľa vozidla.

Všeobecné podmienky Citroën FreeDriveAUTOTEAM HVIEZDOSLAVOVA 167

Nous localiser

Calculer l'itinéraire