Nové vozidlá

Citroën Spacetourer

 

Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube. Prispieva k tomu aj akustická izolácia, ktorá vám umožňuje cestovať s pocitom úplného pokoja... A pritom sa nezabudlo na cestujúcich vzadu! Kľúčovým slovom spracovania interiéru je ticho.

Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s motorizovaným handsfree ovládaním, vám CITROËN SpaceTourer ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.

SpaceTourer sa dodáva v troch dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), z toho jedna kompaktná verzia je jedinečná vo svojom segmente a pojme až 9 osôb.

Citroën SpaceTourer tiež zaručuje, že sa ľahko dostanete do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované rozmery vanu (D: od 4,60 do 5,30 m, š: 1,92 m, V: 1,90 m) v spojení s elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí potreby celej rodiny.

Naváhajte a vyberte si Citroën Spacetourer podľa Vašich predstáv.BRANTNER NOVA SADOVÁ 13

Nous localiser

Calculer l'itinéraire