Nové vozidlá

C-Elysée

 

Ozajstný rodinný sedan!

Predná časť vozidla na prvý pohľad vyjadruje svoju príslušnosť k značke Citroën. Široký chrómovaný znak podčiarkuje obopínajúcu elegantne klenutú kapotu. V závislosti od úrovne výbavy môže byť každá ponúkaná farba karosérie ozvláštnená rôznymi chrómovanými prvkami.

Využite veľkorysé vonkajšie rozmery nového Citroënu C-Elysée: dĺžka 4,43 m, šírka 1,71 m a výška 1,47 m. Rázvor s hodnotou 2,65 m je najdlhší vo svojej kategórii. Vďaka nemu má vozidlo jedinečné jazdné vlastnosti a najmä veľkorysý vnútorný priestor.

Podľa vzoru štýlu exteriéru je vnútorný priestor modelu C-Elysée starostlivo vypracovaný do najmenšieho detailu. A tak sa chrómovaná dekorácia môže objaviť napríklad na kľučkách dverí, vetracích otvoroch alebo na rýchlostnej páke či páke ručnej brzdy.

Vnútorný priestor môže konkurovať vozidlám z vyššej triedy a navyše ponúka príkladný priestor vzadu. Cestujúci na zadných miestach majú k dispozícii jedinečný priestor na nohy, ako na dĺžku, tak aj do šírky. Vzdialenosť medzi kolenami a operadlami predných sedadiel je 12 cm.

 

Odolnosť a dlhovekosť aj v sťažených podmienkach

Citroën C-Élysée absolvoval viacero náročných previerok zameraných na odolnosť v čase aj po najazdení veľkého počtu kilometrov. Pri vývoji vozidla sa brali ohľady aj na náročné jazdné podmienky vo viacerých krajinách, vozidlo absolvovalo viac ako štyri milióny testovacích kilometrov v najrôznejších kútoch sveta a v najtvrdších jazdných podmienkach (zima, prach, vyjazdené koľaje). Výsledkom mnohonásobných testov je napríklad upravený podvozok a špeciálne pneumatiky, zosilnené prvky karosérie a zvýšená ochrana jej spodnej časti či špecifické spájanie dielcov.

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenník

 C - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire