Nové vozidlá

Nový C3 Aircross

 

Nový Citroën C3 AIRCROSS, inšpirovaný konceptom C-Aircross, ktorý bol odhalený začiatkom roka 2017, pokračuje v ofenzíve značky v segmente SUV a presadzuje sa prirodzeným spôsobom svojou odlišnosťou.

Ovládajte cestu s týmto SUV! Zvýšená svetlá výška vozidla, veľké kolesá a systém Grip Control s Hill Assist Descent umožňujú vydať sa za dobrodružstvom na akomkoľvek type cesty.

Citroën C3 AIRCROSS, ktorý zvláda bez problémov jazdu v meste ako aj na cestách mimo mesta, vám zjednoduší váš každodenný život. V meste vám technológia Park Assist pomôže pri vašich parkovacích manévrovaniach.

Batožinový priestor má výnimočný objem 410 litrov, ktorý sa vďaka jeho posuvnej lavici delenej v pomere 2/3-1/3 dá zväčšiť až na 520 litrov.

Na zabezpečenie kompletnej modularity možno sedadlo spolujazdca vpredu sklopiť a získať tak nakladaciu dĺžku 2,4m.

Citroën C3 AIRCROSS si môžete upraviť podľa vášho vkusu: ponúka 8 farieb karosérie, 3 farby strechy a 4 Packs Color. Celkovo si môžete vybrať spomedzi 85 kombinácií.

Verný DNA Značky a programu Citroën Advanced Comfort®, nový C3 Aircross využíva celé know-how Citroën a poskytuje vám optimálny jazdný komfort.

Neváhajte a prídite si pozrieť nový Citroën C3 Aircross k Vášmu najbližšiemu predajcovi Citroën.

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách si neváhajte stiahnuť aktuálny cenník.C - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire