Nové vozidlá

Grand C4 Spacetourer

 

Elegantný štýl

Silueta Citroënu Grand C4 Spacetourer je predovšetkým plynulá a elegantná a vyznačuje sa bezpochyby svojou expresívnosťou a charakterom. Jeho úplne nová predná časť, robustnosť, ktorú evokuje zadná časť so svojim elektricky ovládaným obopínajúcim vekom batožinového priestoru, odrážajú jasnú zmenu doby.

 

Referenčný vnútorný priestor

Vďaka svojej novej architektúre Grand Citroën C4 Spacetourer posúva ešte ďalej hranice vnútorného objemu a viacúčelovosť a pritom si zachováva svoju kompaktnosť! Jeho nevídané rozmery spájajú kompaktnosť, zameranú na optimálnu obratnosť (D : 4,60m / š : 1,83m / V : 1,64 m) ponúka optimálny vnútorný priestor aj pre nohy svojich pasažierov v druhom rade a s rekordným objemom batožinového priestoru (645 litrov).

 

Navrhnutý v štýle loftu

Starostlivo spracovaný interiér Citroënu Grand C4 Spacetourer možno prirovnať k apartmánu typu loftu. Je čistý a presvetlený a ergonomický s cieľom poskytnúť vám každodennú pohodu. Citroën Grand C4 Spacetourer je sériovo vybavený inovatívnym panoramatickým širokouhlým čelným sklom. Ponúka úplne nový paket Lounge, ktorý zahŕňa sedadlo vodiča a spolujazdca s masážnou funkciou. Sedadlo spolujazdca vpredu Relax so zvýšeným komfortom, ktoré zahŕňa elektricky nastaviteľnú opierku lýtok. Opierka hlavy Relax v 1. a 2. rade na zabezpečenie ideálneho držania tela a zlepšeného komfortu sedenia.

 

Intuitívne a pripojiteľné technológie

Citroën Grand C4 Spacetourer má zabudovaný celý rad technológií prispievajúcich k vašej pohode pri riadení. Ovládacie rozhranie je napríklad 100 % dotykové a 100 % intuitívne a obsahuje 7-palcový dotykový displej na ovládanie všetkých funkcií vozidla a 12-palcovú širokouhlú obrazovku, ktorá umožňuje zobraziť s vysokým rozlíšením všetky podstatné jazdné informácie.

Citroën Grand C4 Spacetourer obsahuje nespočet kreatívnych technológií pre uľahčenie a spríjemnenie života na palube. Pohľad 360°, pack Park Assist, cúvacia kamera, aktívny tempomat s obmedzovačom riadenia, AFIL alebo nepretrežitá služba Citroën eTouch, ktorá Vám umožní cítiť sa na cestách ešte bezpečnejšie. 
 

Pre viac informácíí o cene a technických charakteristikách,
stiahnite si aktuálny cenník.C - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire