Nové vozidlá

Nová C3

 

Nový Citroën C3  prináša závan zmeny do sveta kompaktných vozidiel! Toto moderné vozidlo sa vyznačuje trendovým a optimistickým dizajnom s farebnými doplnkami a grafickými prvkami ako sú ochranné prvky Airbump®. Vďaka jeho veľmi expresívnej a jedinečnej siluete ho možno okamžite rozoznať vo svojej kategórii. Štýl, personalizácia, Citroën Advanced Comfort®, nové technológie a ConnectedCAM Citroën™.

Vďaka svojej kompaktnej dĺžke (menej ako 4 m) je nová C3 osobitne mrštná a ľahko ovládateľná, čo vodič veľmi ocení v meste.  S 5 dverami a 5 miestami je praktickým vozidlom za každých okolností.

 

ConnectedCAM CitroënTM: unikátna technológia

Veľkolepé scenérie, nevšedné zábery, prechádzky po meste: Pomocou systému ConnectedCAM Citroën™ natáča nová C3 film o vašich skúsenostiach z jazdy. Tento kamerový systém zabudovaný vo vnútornom spätnom zrkadle zaznamenáva to, čo vidíte z vozidla. 

Táto kamera tak zaznamená vaše zážitky z každodenných jázd:

- Jednoduchým kliknutím vyhotovte fotografiu toho, čo vidíte pred sebou a zdieľajte ju na sociálnych sieťach.

- Sníma sa to, čo sa deje pred vašim čelným sklom. Tento systém môže tak byť pre vás užitočným v prípade nehody.

 

Široké možnosti personalizácie

Spojením 9 farieb akrosérie s 3 rôznymi odtieňmi strechy znásobíte množstvo farebných kombinácií na 36. Vďaka týmto možnostiam môžete oživiť klasický odtieň karosérie farebnou strechou, alebo naopak, zmierniť odtieň "trendovejšej" karosérie strechou zdržanlivej farby. Tieto farebné kombinácie posilňujú modernosť a sviežosť novej C3.

 

Airbump®: pokrokový dizajn!

Ozajstným svetelným podpisom sú prvky Airbump®, prvýkrát použité v modeli C4 Cactus, ktoré chránia karosériu a zároveň posilňujú dizajn vozidla. Ich povrch bráni škrabancom a zároveň plní úlohu nárazníka. Je vyrobený z polyuretánu, pružného termoplastu, ktorý odoláva každodenným nástrahám ako je slnko, voda, starnutie, škrabance. Je vyrobený z polyuretánu, pružného termoplastu, ktorý odoláva každodenným nástrahám ako je slnko, voda, starnutie, škrabance.

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenník.C - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire