Nové vozidlá

SpaceTourer

 

S miestom až pre 9 cestujúcich

Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Vo svete, v ktorom využívanie jedného vozidla viacerými osobami dáva dokonalý zmysel, je Citroën SpaceTourer van výrazného charakteru, ktorý vám uľahčí život. Citroën SpaceTourer prináša plynulé línie, neagresívny dizajn, ktorý svojimi objemami dodáva pocit bezpečnosti a robustnosti. Na svoje cesty môžete vziať aj všetkých svojich priateľov, Citroën SpaceTourer pojme až 9 cestujúcich.

Rozmery pre všetky potreby

SpaceTourer sa dodáva v troch dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), z toho jedna kompaktná verzia je jedinečná vo svojom segmente a pojme až 9 osôb. Hovorí sa, že najlepšie vany sú tie najkratšie, či nie?

Citroën SpaceTourer tiež zaručuje, že sa ľahko dostanete do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované rozmery vanu robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí potreby celej rodiny.

 Pohoda na palube

Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube.

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenníkC - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire