Nové vozidlá

Nový Jumpy

 

Nová generácia modelu Jumpy využíva optimalizovanú architektúru pre viac úžitkových vlastností, väčšie pohodlie a bezpečnosť. Jeho súčasťou sú najnovšie technológie na pomoc vodičovi a motory, ktoré z neho robia ideálneho partnera pre "Hrdinov všedných dní". Nový Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie A je vybavený bočnými posuvnými dverami s hands-free ovládaním (voliteľná výbava).

 

Veľkorysé rozmery a široká škála využitia

Citroën Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie. Okrem dvoch dĺžok M (4,95 m) a XL (5,30 m), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu, sa toto úžitkové vozidlo prezentuje aj v nevídanej verzii s dĺžkou 4,60 m, ktorá je kompaktná a zároveň praktická. Tak ako ostatné dve dlhšie verzie M a XL, aj kratšia verzia XS ponúka rovnakú užitočnú nosnosť do 1400 kg.

S obmedzenou výškou 1,90 m vo verziách XS a M sa nový Jumpy bez problémov vojde do všetkých parkovísk, kam mali vozidlá tohto segmentu zvyčajne obtiažny prístup.  Už nemusíte viackrát krúžiť okolo bloku domov, pretože vstup do parkoviska je priveľmi nízky.

 

Funkčný a komfortný priestor

Funkčná a elegantná kabína vozidla Jumpy vyhovie vďaka bezchybnému odhlučneniu a ergonómii aj najnáročnejším požiadavkám užívateľov, pričom do výbavy sa dostali aj prvky, ktoré sa vo vozidlách z tohto segmentu objavujú len zriedka.

 

Bočné posuvné dvere s hands-free ovládaním

Máte plné ruky? Žiaden problém: hands-free funkcia (vo voliteľnej výbave) umožňuje otvárať a zatvárať bočné dvere bez kontaktu. Je to jedinečný prvok v tomto segmente. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria.
Tým istým gestom sa ovláda zatvorenie dverí a zamknutie vozidla, keď sa vzdialite od vozidla. Táto funkcia vám zjednoduší nakladanie a vykladanie vozidla, keď budete mať obe ruky plné!


Technologická inteligencia

Citroën Jumpy ponúka pokojné, ľahké a úplne bezpečné riadenie. Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s handsfree ovládaním, vám nový Citroën Jumpy ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenníkC - CAR MOTORCENTRUM-AREÁL 3052

Nous localiser

Calculer l'itinéraire