Nové vozidlá

Citroën C3 Elle

 

Citroën C3 ELLE sa inšpiroval aktívnymi ženami a ich životným štýlom a prináša im množstvo energie, farieb a sviežosti. Táto špeciálna séria je výsledkom stretnutia dvoch francúzskych značiek zameraných na ženskú eleganciu a na uľahčenie každodenného života. Citroën C3 ELLE je mestské viacúčelové vozidlo s jedinečným charakterom, ktoré sa odlišuje svojou jedinečnou morfológiou a svojim odvážnym štýlom.

Exteriér modelu Citroën C3 ELLE sa odlišuje vďaka jeho dvojfarebnej karosérii Sable exclusive a nevídaným športovým doplnkom vo farbe "Cherry Pink" na úrovni obrúb hmlových svetlometov a orámovaní ochranných prvkov Airbump(R).

Model Citroën C3 ELLE sa zakladá na verzii výbavy FEEL a ponúka celú škálu užitočných zariadení a technológií, ktoré uľahčujú vodičom život za volantom, zabezpečujú im bezpečnejšiu jazdu a poskytujú im skutočný každodenný komfort. Okrem asistenta rozjazdu do kopca, tempomatu/obmedzovača rýchlosti, systému výstrahy pred neúmyselným opustením jazdného pruhu alebo rozpoznávania dopravných značiek rýchlostných obmedzení a odporúčaní, ktorými je vybavená táto špeciálna séria, má Citroën C3 ELLE v sériovej výbave navigáciu typu NAC 3D so 7” multifunkčným farebným dotykovým displejom, Mirror Screen, rádio s ovládaním na volante funkciou bluetooth a pripojením USB, automatickú klimatizáciu, elektricky sklápateľné spätné zrkadlá, hmlové svetlomety ako aj 4 okná s elektrickým ovládaním, cúvací senzor, vyhrievané predné sedadlá a oceľové disky kolies 16“ s krytmi 3D Steel&Style.

Získajte teraz limitovanú edíciu C3 Elle so 6-ročnou zárukou už za 112€ mesačne.Obrázky vozidiel sú ilustračné.

HARMÓNIA PRIEMYSELNÁ 554/37

Nous localiser

Calculer l'itinéraire