Nové vozidlá

Nové Berlingo van

 

Ikonické vozidlo Citroën Berlingo, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1996 a vyrobilo sa ho viac ako 1,5 milióna kusov, prenecháva miesto svojej tretej generácii pomenovanej Citroën Berlingo Van.

MODULARITA A KOMFORT: NA MIERU

Nový Citroën Berlingo Van je partnerom na každodenné použitie. Spĺňa potreby profesionálov tým, že im ponúka riešenie prispôsobené každej aktivite a každému použitiu: rôzne veľkosti, kabíny, usporiadania interiéru. Svoju ponuku dokonca zlepšuje a ponúka vo svojom obchodnom rade úplne novú verziu Worker.

Verzia s názvom " Worker " je určená pre profesionálov prepravujúcich materiál a ich zamestnancov na všetky typy pracovnej činnosti:
- Kabína Extenso(R):  3 miesta vpredu, mobilná kancelária a preprava dlhých predmetov pre väčšiu modularitu.
- Systém Grip Control s asistentom pri zjazde z kopca Hill Assist Descent,  zvýšená svetlá výška (+30 mm), široké kolesá (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pre väčšiu modularitu.
- Užitočná nosnosť zvýšená na 1000 kg, zosilnené osvetlenie, závesné oká v polovičnej výške pre väčšiu praktickosť.

Kabínu Extenso® možno ľahko prispôsobiť najrôznejším situáciám. Umožňuje prepravu 3 osôb alebo predĺženie užitočnej dĺžky a zväčšenie užitočného objemu nákladného priestoru.

Na predĺženie dĺžky nákladného priestoru možno sklopiť bočné sedadlo spolujazdca, čím sa táto dĺžka zvýši na 3 metre vo veľkosti M a na 3,4 metra vo veľkosti XL.

ZARIADENIA & UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

Nový Citroën Berlingo Van je skutočným koncentrátom užitočných technológií na každodenné použitie.

Funkčný a praktický nový Citroën Berlingo Van nezabúda ani na bezpečnosť.  Prispôsobuje sa vývoju a usiluje sa ponúkať stále bezpečnejšiu a pokojnejšiu jazdu. Významne vylepšuje vybavenie v svojom segmente a obsahuje:

- 4 technológie konektivity, a to najmä Citroën Connect Nav a Mirror Screen alebo bezdrôtové nabíjanie smartfónov
-  20 asistenčných technológií na pomoc pri jazde

 

Pre viac informácií o cene a technických charakteristikách, stiahnite si aktuálny cenníkObrázky vozidla sú ilustračné.

RIVAL CAR KOMÁRŇANSKÁ CESTA 88

Nous localiser

Calculer l'itinéraire